Audioverze
Poslouchají je miliony lidí po celém světě, díky čemuž si vydělaly opravdu velké peníze. Zpěvačky Katy Perry a Taylor Swift znají i ti, kteří jsou jejich hudbou nepolíbeni, ale co o nich opravdu víme? Konspirační „pravdu“ odhalují Marek Korejs s Honzou Paličkou v nové epizodě podcastu Akta I.
„Katy Perry je nejen klíčem k tomu, jak dobře dělat popovou muziku, ale i k řešení jedné z nejzáhadnějších vražd v americké historii. Podle konspirátorů není totiž nikým jiným než dětskou královnou krásy JonBenet Ramsey, která ve skutečnosti vůbec nezemřela, jen byla vychována v megastar,“ říká Honza. „U Taylor Swift není divu, že si podmanila tolik fanoušků. Měla by totiž být klonem velekněžky satanistů Zeeny LaVey a satanisté jsou známí tím, že si umí lidi namotávat,“ dodává Marek.
Vražda teprve šestileté JonBenet Ramsey zůstává nevyřešena a dodnes děsí Ameriku. Stačí však naslouchat konspiračním teoriím a příběh má hned dobrý konec. „Vše bylo od počátku domluvené, vytipovali si talentovanou holčičku, sehráli její smrt a pak roky budovali její talent. Tak se zrodila Katy Perry,“ přibližuje konspiraci Honza.
„Autorům je zjevně jedno, že je mezi nimi 6 let rozdíl a společné měly jen to, že vystupovaly v kostýmech před lidmi. To se ale tak nějak od zpěvačky i dětské královny krásy očekává,“ dodává.
Příběh Taylor Swift je ještě zamotanější. „Zakladatel satanistické církve Anton LaVey měl být zklamán z toho, že jeho dcera Zeena odpadla od víry, tak ji nahradil klonem. Satanismus se má projevovat víceméně jen tak, že Taylor nutí mladé ženy k promiskuitě,“ vysvětluje Marek.
„Zeena LaVey přitom sama měla vlastní hudební kariéru, byť o poznání skromnější. A podobně jako v případě Katy Perry a JonBenet Ramsey nikdo neřeší detail, že jedné z žen je 33 a druhé táhne na šedesát,“ uzavírá.
Kdo je Melissa Vandella a pod jakým jménem jsme na jejích písních v pubertě ujížděli? A jakou roli v celebritních konspiracích hraje Jeffrey Epstein? Poslechněte si celou epizodu.